Bertalan Márton & Mózes Máté

15 éves korom óta versenyzem. Mint ahogy sokan mások én is gokartozással kezdtem az autósportos „pályafutásomat”.  Az első versenyautóm egy Lada 2107 volt, amivel megtanultam az alapokat, úgy érzem ennél jobb tanuló autóm nem is lehetett volna. Édesapám komoly autósportos múlttal rendelkezik, ő segített elindítani engem ezen az úton, ami véleményem szerint jó mederben halad! 🙂 2021-ben sikerült a 3. helyet megszerezni az ORC P/14-es kategóriájában, ami a Nyíregyháza Rally győzelmünknek volt köszönhető. Idén az Országos Rallye Bajnokság futamain szeretnénk rajthoz állni egy Mitsubishi EVO IX versenyautóval, navigátorommal, Mózes Mátéval. Tanulási fázisban vagyunk, nem szeretnénk komoly elvárásokat támasztani magunkkal szemben. Amit megfogalmaztunk az a biztonságos célbaérés és minél több km teljesítése, tapasztalatgyűjtés. Profi csapattal dolgozhatunk együtt, szeretnénk ezt kihasználni, mert komoly terveink vannak a jövőre nézve.